rezervace

Akce

Silvestr

Výborná gastronomie, programy kvality, Veselá live hudba: kapela Horizont

Klidné rodinné Vánoce

Stand-up: Lorán Barnabás, Program s klaunem Mutyi. Poslední příjezd: 24.12.2017

Podzim a jaro Nabídka s kávou a sušenkami odpoledne

Káva nebo čaj a sušenky v odpoledních hodinách
Gastronomické dny - každou sobotu
Během dne herna hřiště bludiště,

Všechny akce >>


Wellness - Svět sauny

solný pokoj

Salt therapy is recommended almost for everybody since it is highly effective for treating people with respiratory diseases, and it is also useful for healthy people as it enhances stamina and load bearing capacity. This special treatment demonstrates the most obvious improvement in patients with allergies and asthma and it appears to be a great help in the cure of croup,
hay fever, bronchitis, sinusitis, inflammation of the ear and vocal cord, whoop and other inflammatory respiratory illnesses. Moreover, in contrast with medicines, it has no side effects.

Finská sauna

~85°C - 7:00 - 21:00

Díky nízké vlhkosti vzduchu příjemně uvolní organismus po dni plném každodenního stresu. Doporučujeme kombinovat s hlubokým bazénem se studenou vodou a saunovací osuškou.

Aromakabina se světelnou terapií

~50°C - 7:00 - 21:00

Díky vysoké vlhkosti vzduchu šetrně uvolní organismus a blahodárně působí na funkci dýchacích cest.

Infrasauna

Určeno pro 2 osoby. Díky nízké teplotě je vhodná i pro osoby potýkající se se zdravotními problémy (vysoký krevní tlak, křečové žíly). cena 4 €/30 minut

Hluboký bazén

Hluboký bazén se studenou vodou

zpět

Subscribe to our newsletter

Sign up for our newsletter now!

Lastname:
Firstname:
E-mail address:


V rekreační vesničce Gyenesdiás nacházející se v západní oblasti Balatonu – nedaleko měst Keszthely a Hévíz – je pro Vás a Vaše blízké připraven Wellness Hotel Katalin**** nabízející ubytování vhodné pro rodiny, umístěný v klidné lokalitě, pouhých 200 metrů od břehů jezera Balaton a od přístaviště.

Cílem široké nabídky služeb našeho wellness hotelu je poskytnout našim hostům radost, osvěžení těla i duše a předat pozitivní atmosféru.

Nejoblíbenějším místem v zahradě s parkovní úpravou o rozloze
10 000 m2 - která pro náš hotel v soutěži zaměřené na úpravu prostředí nazvané „Pro Balaton plný květin“ získala titul "Nejrozkvetlejší ubytování regionu Balaton" - je velký plavecký bazén a dětský bazén.

 

Facebook - Wellness Hotel Katalin****

© 2015 - Wellness Hotel Katalin**** - All Rights Reserved. Minden Jog Fenntartva