rezervace

Akce

Silvestr

Výborná gastronomie, programy kvality, Veselá live hudba: kapela Horizont

Klidné rodinné Vánoce

Stand-up: Lorán Barnabás, Program s klaunem Mutyi. Poslední příjezd: 24.12.2017

Podzim a jaro Nabídka s kávou a sušenkami odpoledne

Káva nebo čaj a sušenky v odpoledních hodinách
Gastronomické dny - každou sobotu
Během dne herna hřiště bludiště,

Všechny akce >>


Ubytování vhodné pro rodiny s malými i většími dětmi

Wellness Hotel Katalin > Ubytování vhodné pro rodiny s malými i většími dětmi

"... všichni dospělí byli dětmi. (Ale málokdo si na to pamatuje.)"
Antoine de Saint-Exupéry

Náš hotel vhodný pro rodiny s malými dětmi věnuje pozornost tomu, aby zde společně prožité chvíle zůstaly krásnou vzpomínkou pro celou rodinu. Zorganizovat rodinnou dovolenou není snadný úkol, zvláště v případě, když cestujete s malými dětmi. V pohádkové říši našeho dětského koutku zažije dobrodružství každý náš malý host, od těch nejmenších až po odrostlejší, děti se zde mohou seznámit s oblíbeným dětským hrdinou, kamarádským dinosaurem. V den aktivního pohybu nemohou ani děti zůstat pozadu. Pro aktivní odpočinek dětí jsou u nás připravena dětská cyklistická kola a přívěsy za kola. Naši malí neposední hosté jistě zažijí spoustu dobrodružství i na rozlehlém venkovním hřišti.

Náš wellness hotel považuje za důležité, aby se stal místem ubytování poblíž břehů Balatonu, které upřednostňuje požadavky rodin, dětí a batolat.

Služby hotelu zaměřené na rodiny s batolaty a dětmi:

Wellness – vhodné pro rodiny

 • Zážitkový bazén s teplotou vody 33°C a střídavými vodními atrakcemi (lavice k ležení, šíjové sprchy, masáže lýtek - chodidel - zad), s příjemným večerním osvětlením prostoru a bazénů, s tropickými rostlinami
 • Dětské brouzdaliště ve tvaru autíčka s teplotou vody 34°C, s bohatou nabídkou vodních her pro nejmenší děti
 • Venkovní plavecký bazén pro milovníky plavání (v provozu od Svatodušních svátků do podzimu)
 • Venkovní dětský bazén – oblíbené místo všech dětí – se skluzavkou ve tvaru želvy a 4 dráhami, s vodními fontánami a zastíněním (S prídavného vykurovania -  teplota je závislá na počasí otvorené od Turíc až do jesene)

Pro naše hosty přijíždějící s malým dítětem:

 • Dětská kuchyňka (ve společné místnosti): vybavena mikrovlnnou troubou, varnou konvicí
 • Cestovní postýlka (do 3 let, bez ložního povlečení), vanička na koupání, na požádání schůdky a sedátko na WC

Stravování - restaurace

 • V restauraci jsou k dispozici jídelní židličky
 • V zimní zahradě umístěné naproti restauraci se v době podávání snídaně a večeře promítají pohádkové filmy
 • Myslíme i na děti, také drobotina si v naší nabídce dětského bufetu jistě vybere svá oblíbená jídla.

Dětský koutek s labyrintem – vhodné pro rodiny,
vhodné pro děti!

klimatizovaný svět pro děti o rozloze téměř 100 m2. Domečky na hraní, trambulína, mluvící a pohybující se dinosaurus, beruška na kolečkách, bezpečné hračky větších rozměrů. K dispozici jsou dále společenské hry, různé hrací karty, skluzavka, ohrádka, pro malé slečny panenky a plyšová zvířátka, pro pány kluky autíčka, stavební kostky, dobrou zábavu zajistí všem dětem, které rády malují,
různé omalovánky, pastelky a fixy. Dětský koutek nemá vlastní dozor.

 • Každé odpoledne na přání promítání filmů

Sport a hry - hřiště

 • Velké hřiště na čerstvém vzduchu v zahradě s parkovou úpravou o rozloze 10 000 m2: prolézačky různých rozměrů pro malé a větší děti, různé houpačky, skluzavky, stěna na šplhání, pískoviště
 • Kulečník, stolní fotbal
 • Dětské fotbalové hřiště, badminton, ping-pong
 • Půjčovna cyklistických kol: dětská kola, dětské sedačky, dětské vozíky za kolo, cyklistická stezka vybudovaná kolem Balatonu se nachází ve vzdálenosti 100 metrů od našeho hotelu.

Balaton – jen 200 metrů od břehů Balatonu

Náš hotel se nachází ve vzdálenosti 200 metrů od pláže v Diási. Balatonská pláž patří bezpochyby mezi nejhezčí a nejaktivnější pláže Balatonu. Milovníky aktivního letního odpočinku zde čeká vodní aerobik, sportovní soutěže, animátoři a mnoho dalších zábavných programů. Návštěvníci pláže mohou odpočívat na opalovacím molu nebo ve stínu pod vzrostlými stromy.

- Budova ****hotelu je za účelem pohodlí hostů vybavena výtahem (v severním křídle), a proto se do pokojů dostanete snadno i s dětským kočárkem.

 

zpět

Subscribe to our newsletter

Sign up for our newsletter now!

Lastname:
Firstname:
E-mail address:


V rekreační vesničce Gyenesdiás nacházející se v západní oblasti Balatonu – nedaleko měst Keszthely a Hévíz – je pro Vás a Vaše blízké připraven Wellness Hotel Katalin**** nabízející ubytování vhodné pro rodiny, umístěný v klidné lokalitě, pouhých 200 metrů od břehů jezera Balaton a od přístaviště.

Cílem široké nabídky služeb našeho wellness hotelu je poskytnout našim hostům radost, osvěžení těla i duše a předat pozitivní atmosféru.

Nejoblíbenějším místem v zahradě s parkovní úpravou o rozloze
10 000 m2 - která pro náš hotel v soutěži zaměřené na úpravu prostředí nazvané „Pro Balaton plný květin“ získala titul "Nejrozkvetlejší ubytování regionu Balaton" - je velký plavecký bazén a dětský bazén.

 

Facebook - Wellness Hotel Katalin****

© 2015 - Wellness Hotel Katalin**** - All Rights Reserved. Minden Jog Fenntartva