rezervace

Akce

Silvestr

Výborná gastronomie, programy kvality, Veselá live hudba: kapela Horizont

Klidné rodinné Vánoce

Stand-up: Lorán Barnabás, Program s klaunem Mutyi. Poslední příjezd: 24.12.2017

Podzim a jaro Nabídka s kávou a sušenkami odpoledne

Káva nebo čaj a sušenky v odpoledních hodinách
Gastronomické dny - každou sobotu
Během dne herna hřiště bludiště,

Všechny akce >>


Sport a Wellness, nabídka wellness hotelu

Wellness Hotel Katalin > Sport a Wellness, nabídka wellness hotelu

Zážitkový bazén ~33°C

s teplotou vody 33°C a střídavými vodními atrakcemi (lavice k ležení, šíjové sprchy, masáže lýtek - chodidel - zad), s příjemným večerním osvětlením prostoru a bazénů, s tropickými rostlinami
hloubka vody: 85 - 95 cm

Dětské brouzdaliště ~34°C

ve tvaru autíčka s teplotou vody 34°C, s bohatou nabídkou vodních her pro nejmenší děti
hloubka vody: 15 - 25 cm

Vířivka ~36°C

(8 osobám)s teplotou vody 36°C a se 3 různými prvky vodních atrakcí (perličky, masáž zad a kříže, vodní a vzduchové proudy pro masáže nohou)
hloubka vody: 95 cm

Plavecký bazén ~29°C

(12,5 × 5,5 ×1,1m) s příjemnou teplotou vody 29°C pro zachování a rozvíjení fyzické kondice
hloubka vody: 120 cm

Venkovní plavecký bazén

pro milovníky plavání (5m × 8m, bazén není vytápěn, v provozu od Svatodušních svátků do podzimu)
hloubka vody: 150 cm - 175 cm

Venkovní dětský bazén

oblíbené místo všech dětí – se skluzavkou ve tvaru želvy a 4 dráhami, s vodními fontánami a zastíněním (S prídavného vykurovania - teplota je závislá na počasí otvorené  od Turíc až do jesene)
hloubka vody: 25 cm - 50 cm

Fitness centrum

pro komplexní zdravý životní styl je k dispozici běžecký trenažér a rotoped Finnlo, multifunkční posilovací zařízení, činky, Twister.

Solárium

pro zaručeně opálenou pokožku, solárium Luxura s trubicemi 160 wattů: 1,50 €/3 minuty

Provozní doba

Wellness – oddělení: každý den v době mezi 7. – 21. hodinou

Příjemná relaxace, osvěžení těla i duše a aktivní odpočinek činí wellness zážitky komplexními. Náš hotelový park vhodný především pro děti má pro každého člena rodiny nějaké překvapení. Naši sportovně založení hosté si zajisté oblíbí venkovní bazén o rozměrech 15m×8m×1,50m - 1,75 m, okolo kterého jsou umístěná lehátka lákající ke chvilce sladkého spánku. Naše hřiště jsme se snažili upravit tak, aby bylo zajímavé pro každou věkovou kategorii, od malých neposedů až po lovce různých dobrodružství. Venkovní dětský bazén se želví skluzavkou zaujímá první místo na seznamu šlágrů v době letních prázdnin. Rodinnou relaxaci můžete obohatit výletem na cyklistických kolech, která si u nás můžete pronajmout za výhodnou cenu.

Celé dolní patro hotelové budovy je k dispozici hostům, aby se mohli věnovat sportovním aktivitám a relaxaci. Kulečník, stolní fotbal a internetový koutek naleznete v samostatných prostorách vedle baru. K aktivnímu odpočinku slouží 12,5 metrů dlouhý, vytápěný vnitřní plavecký bazén a také exkluzivní perličková koupel pro 8 osob. Po plavání je čas na řádné vypocení a následovné osvěžující zchlazení, k tomu je vhodná naše finská sauna a příslušející bazén. Osvěžení zajistí našim hostům také infrakabina, Aromakabina se světelnou terapií a solárium, stejně jako několik druhů masáží dle aktuálního přání.Náš zážitkový bazén s krční sprchou, s perličkovou lavicí vhodnou ke koupeli vsedě i vleže a s vodními proudy skýtá skutečnou osvěžující wellness relaxaci. Ani ti nejmenší nepřijdou o radosti skýtané stylem welness, máme pro ně připraveno dětské brouzdaliště ve tvaru auta. Přebytečných kil se můžete zbavit v našem fitness centru, které je vybaveno zařízeními pro tvarování postavy a posilování.

zpět

Subscribe to our newsletter

Sign up for our newsletter now!

Lastname:
Firstname:
E-mail address:


V rekreační vesničce Gyenesdiás nacházející se v západní oblasti Balatonu – nedaleko měst Keszthely a Hévíz – je pro Vás a Vaše blízké připraven Wellness Hotel Katalin**** nabízející ubytování vhodné pro rodiny, umístěný v klidné lokalitě, pouhých 200 metrů od břehů jezera Balaton a od přístaviště.

Cílem široké nabídky služeb našeho wellness hotelu je poskytnout našim hostům radost, osvěžení těla i duše a předat pozitivní atmosféru.

Nejoblíbenějším místem v zahradě s parkovní úpravou o rozloze
10 000 m2 - která pro náš hotel v soutěži zaměřené na úpravu prostředí nazvané „Pro Balaton plný květin“ získala titul "Nejrozkvetlejší ubytování regionu Balaton" - je velký plavecký bazén a dětský bazén.

 

Facebook - Wellness Hotel Katalin****

© 2015 - Wellness Hotel Katalin**** - All Rights Reserved. Minden Jog Fenntartva