rezervace

Akce

Kouzlo jara

Káva nebo čaj a sušenky v odpoledních hodinách
Během dne herna hřiště bludiště

2017 Letní akce

Úterý a pátek: od 10 do 14 hodin hra minigolfu a soutěž
1 × 3hodinovým pronájmem cyklistických kol

Romantické dny v Exclusive pokoj s vířivkou

Po příjezdu koktejl na uvítanou, pro každou osobu 1 sklenice `Nápoje lásky`
Jedna láhev šampaňského pro romantické koupání

2017 Wellness prázdniny u Balatonu

3 hodina pronájem cyklistického,
30 minut použití infrakabiny, stravování formou polopenze

Všechny akce >>


Wellness Hotel Katalin**** - Balaton, Maďarsko

Wellness Hotel Katalin > Wellness Hotel Katalin**** - Balaton, Maďarsko

Cílem široké nabídky služeb našeho wellness hotelu je poskytnout našim hostům radost, osvěžení těla i duše a pozitivní pocity ze života.

Blízko k břehům Balatonu

V obci Gyenesdiás - rekreační vesničce nacházející se v oblasti západního Balatonu - poblíž měst Keszthely a Hévíz se na Vás a na Vaše blízké těší Wellness Hotel Katalin**** vhodný pro rodiny, ve vzdálenosti pouhých 300 metrů od břehů Balatonu a od přístaviště, v klidném prostředí obklopeném zelení.

Nejrozkvetlejší ubytování

Nejoblíbenějším místem v naší zahradě s parkovou úpravou o rozloze 10 000 m2 - se kterou náš hotel získal titul "Nejrozkvetlejší ubytování regionu Balaton" v soutěži zaměřené na zkrášlování prostředí a nazvané „Pro květinový Balaton“- je plavecký bazén a dětský bazén.Našim hostům nabízíme 2 různé kategorie a úrovně služeb, ze kterých si mohou vybrat podle svých požadavků: 4* wellness hotel s prostornými pokoji a dva samostatné apartmánové domy**, které jsou v provozu v letním období.

Zaměřeno na rodiny, zaměřeno na děti!

Čtyřhvězdičkový wellness hotel a k němu náležející sekce wellness a svět sauny (vnitřní zážitkový bazén a dětské brouzdaliště, vnitřní bazén, vířivka, finská sauna, infrakabina, aromatická kabina se světelnou terapií, fitness sál, masáže) je hostům toužícím po relaxaci a odpočinku k dispozici celoročně. Všechny nabídky hotelu na ubytování zahrnují vstup do dětského koutku (bez dozoru), dále snídani a večeři formou švédských stolů, vstup do vnitřní wellness sekce hotelu. V zahradě je pro děti připraveno velké hřiště a venkovní dětský bazén se skluzavkou ve tvaru želvy tvořenou 4 dráhami o rozměrech 12 × 5 m, s hloubkou mezi 25 až 50 cm a se 4 vodními atrakcemi. Celková vodní plocha našich bazénů činí v letním období 330 m2.

Gastronomické zážitky

Formou polopenze nabízíme bohaté snídaně a večeře formou švédských stolů s nabídkou jídel pro milovníky tradiční kuchyně i speciálních chutí, se zvláštním ohledem na prezentaci regionálních pokrmů, pro osoby držící speciální dietu (alergie a citlivost na potraviny) připravujeme pokrmy na základě předcházející dohody.
Myslíme i na děti, také drobotina si v naší nabídce dětského bufetu jistě vybere svá oblíbená jídla. Dětský jídelní lístek - v restauraci možnost obědů formou a'la carte. Náš wellness hotel nabízí služby all inclusive i mimo sezónu.

Péče o krásu

Salon krásy je exkluzivní prostředí ve čtyřhvězdičkovém Wellness Hotelu Katalin, kde je pro hosty toužící po zkrášlení připravena nabídka zázračných kosmetických procedur, dále kadeřnictví, manikúra, modeláž nehtů, pedikúra, masáže a solárium za příznivé ceny.

Sport a relaxace

Nabízíme mnohé příležitosti pro sportování a relaxaci, a to nejenom milovníkům aktivního odpočinku. Naši hosté se mohou věnovat minigolfu a tenisu nebo mohou díky půjčovně cyklistických kol poznávat krásy okolí z cyklistické stezky vybudované kolem celého Balatonu. Z přístaviště vzdáleného na 5 minut pěší chůze mohou vyplout plachetnicí po Balatonu. 

zpět

Subscribe to our newsletter

Sign up for our newsletter now!

popup_error_message
Lastname: popup_form_lastname
Firstname: popup_form_firstname
E-mail address: popup_form_mail


V rekreační vesničce Gyenesdiás nacházející se v západní oblasti Balatonu – nedaleko měst Keszthely a Hévíz – je pro Vás a Vaše blízké připraven Wellness Hotel Katalin**** nabízející ubytování vhodné pro rodiny, umístěný v klidné lokalitě, pouhých 200 metrů od břehů jezera Balaton a od přístaviště.

Cílem široké nabídky služeb našeho wellness hotelu je poskytnout našim hostům radost, osvěžení těla i duše a předat pozitivní atmosféru.

Nejoblíbenějším místem v zahradě s parkovní úpravou o rozloze
10 000 m2 - která pro náš hotel v soutěži zaměřené na úpravu prostředí nazvané „Pro Balaton plný květin“ získala titul "Nejrozkvetlejší ubytování regionu Balaton" - je velký plavecký bazén a dětský bazén.

 

Facebook - Wellness Hotel Katalin****

© 2015 - Wellness Hotel Katalin**** - All Rights Reserved. Minden Jog Fenntartva