rezervace

Akce

Zimní akce

Polévka k obědu
Během dne hernu

Romantické dny v Exclusive pokoj s vířivkou

Po příjezdu koktejl na uvítanou, pro každou osobu 1 sklenice `Nápoje lásky`
Jedna láhev šampaňského pro romantické koupání

Kouzlo jara

Káva nebo čaj a sušenky v odpoledních hodinách
Během dne herna hřiště bludiště

Wellness víkend pro Den svatého Valentýna

Romantická večeře pro Den svatého Valentýna s svíčkách,` Nápoj lásky `koktejl
Romantický večer v bazénu se šampaňským v pátek a sobotu
25% sleva z našich Beauty ceny

Velikonoční wellness nabídka

O velikonočních dnech slavnostní večeře
Sobota: kreativní malování vajíček, ocenění nejlepších výtvorů

Všechny akce >>


Apartmánový dům - apartmány

Samostatné budovy se nacházejí jižně od bazénu. Apartmány se samostatnými vchody jsou v provozu sezónně (od jara do podzimu), jsou vybaveny zařízenými kuchyněmi a mezi našimi hosty jsou oblíbené především díky příznivým cenám a svému prostorovému uspořádání. Stinné velké terasy nebo balkóny náležející k apartmánům poskytují hostům příjemné místo pro odpočinek i v letních horkých dnech. Prostorné a pohodlně zařízené apartmány poskytují komfortní ubytování i rodinám s více dětmi. V cenách za den je zahrnuta snídaně podávaná formou švédských stolů a neomezený vstup do wellness sekce, v rámci akční nabídky lze apartmány rezervovat i s polopenzí formou švédských stolů. Vybavení apartmánů: koupelna se sprchou, samostatné WC, chladnička, minikuchyňka: kávovar, mikrovlnná trouba, dvouplotnový plynový vařič, varná konvice, topinkovač, nádobí a jídelní souprava, terasa nebo balkón, wifi připojení. V apartmánech je k dispozici ložní povlečení a ručníky, ručníky jsou vyměňovány po 3 dnech. Apartmánový dům není zařazen do kategorie 4hvězdičkového hotelu, a proto zde bohužel nejsou zajištěny některé služby - např. úklid v pokojích během doby pobytu, cestovní postýlka, dětská vanička, schůdky, sedátko na WC. Apartmány lze rezervovat v případě rezervace v období střední sezóny minimálně na 4 noci, v hlavní sezóně minimálně na 6 nocí. Cenu za ubytování v případě apartmánů požadujeme uhradit předem, ihned po příjezdu.

Apartmán o rozloze 40 m2 - 2 ks

Jedna ložnice a jeden obývací pokoj s kuchyňkou. Na pohodlně a prakticky zařízený obývací pokoj navazuje ložnice s dvoulůžkem. Televizor je v obývacím pokoji. Ideální ubytování pro dvě dospělé osoby. Kanape umístěné v obývacím pokoji lze použít jako přistýlku pro 1 dítě (do 12 let). Rezervovat za cenu balíčku je možné min. pro 2 dospělé osoby.

Apartmán o rozloze 50 m2 - 4 apartmány

Dvě samostatné ložnice a jeden obývací pokoj s kuchyňkou. V jedné ložnici je umístěno dvoulůžko, ve druhé ložnici jsou dvě válendy. Televizor je v obývacím pokoji. Kanape umístěné v obývacím pokoji lze použít jako přistýlku pro 1 dítě (do 12 let).
Rezervovat za cenu balíčku je možné min. pro 2 dospělé osoby a 2 děti (3-12 let).

Apartmán o rozloze 60 m2 - 2 apartmány

Dvě samostatné ložnice (stejná velikost jako v případě apartmánu o rozloze 50 m2) a větší obývací pokoj s kuchyňkou.V jedné ložnici je umístěno dvoulůžko, ve druhé ložnici jsou dvě válendy. Televizor je v obývacím pokoji. Kanape umístěné v obývacím pokoji lze použít jako přistýlku pro 1 dítě (do 12 let). Rezervovat za cenu balíčku je možné min. pro 2 dospělé osoby a 2 děti (3-12 let).

zpět

Share on Facebook     

Subscribe to our newsletter

Sign up for our newsletter now!

popup_error_message
Lastname: popup_form_lastname
Firstname: popup_form_firstname
E-mail address: popup_form_mail


V rekreační vesničce Gyenesdiás nacházející se v západní oblasti Balatonu – nedaleko měst Keszthely a Hévíz – je pro Vás a Vaše blízké připraven Wellness Hotel Katalin**** nabízející ubytování vhodné pro rodiny, umístěný v klidné lokalitě, pouhých 200 metrů od břehů jezera Balaton a od přístaviště.

Cílem široké nabídky služeb našeho wellness hotelu je poskytnout našim hostům radost, osvěžení těla i duše a předat pozitivní atmosféru.

Nejoblíbenějším místem v zahradě s parkovní úpravou o rozloze
10 000 m2 - která pro náš hotel v soutěži zaměřené na úpravu prostředí nazvané „Pro Balaton plný květin“ získala titul "Nejrozkvetlejší ubytování regionu Balaton" - je velký plavecký bazén a dětský bazén.

 


© 2015 - Wellness Hotel Katalin**** - All Rights Reserved. Minden Jog Fenntartva