rezervace

Akce

Romantické dny v Exclusive pokoj s vířivkou

Po příjezdu koktejl na uvítanou, pro každou osobu 1 sklenice `Nápoje lásky`
Jedna láhev šampaňského pro romantické koupání

Wellness víkend pro Den svatého Valentýna

Romantická večeře pro Den svatého Valentýna s svíčkách,` Nápoj lásky `koktejl
Romantický večer v bazénu se šampaňským v pátek a sobotu
25% sleva z našich Beauty ceny

Wellness akce Gyenesdiás

25 minutová aromaterapická masáž pro dospělé
Pro děti do věku 6 let ubytování s polopenzí zdarma*

Všechny akce >>

Gastronomie - Restaurace Katalin

Wellness Hotel Katalin > Gastronomie - Restaurace Katalin

Stravování dle zásad zdravé výživy, Wellness-jídelníček, maďarská kuchyně, středozemní pokrmy... ano, to vše patří k Restauraci Katalin otevřené v dubnu 2007. Jedním z tajemství našeho hotelu je, že mnozí hosté se zařadili do kategorie „stálých hostů“ právě díky naší vyhlášené kuchyni. Zajistíme Vám možnost zdravého stravování, náš Wellness-jídelníček je dostatečně bohatý na obsah vlákniny. Vláknina zabraňuje nežádoucímu přibývání na váze a zpomaluje rychlé vstřebávání živin dodávajících organismu energii. A že nemáte v úmyslu vzdávat se uhlohydrátů, bílkovin ani zdravých tuků? Nevadí! U nás si můžete vybírat i z nabídky sytých jídel, jenom je konzumujte s mírou a po siestě nezapomeňte navštívit naše fitness centrum nebo některý z bazénů.

Snídaně formou švédského stolu: Každý den: mezi 8. – 10. hodinou

Sestavte si podle vlastní chuti snídani na vidličku, připravte si sendvič a nezapomeňte ani na sousta pro milovníky sladkostí. Pro ty, kteří dávají přednost lehké snídani, máme připraveno müsli, skvělé ovocné šťávy a saláty. Ani naši malí hosté nebudou začínat den plný dobrodružství s prázdným bříškem.

Oběd a'la carte: Každý den: mezi 12. – 15. hodinou

Jestliže Vám ubývá energie, vyberte si z bohaté nabídky našeho jídelního lístku, abyste se blíže seznámili se skvělými pokrmy našich mistrů kuchařů. Ochutnejte místní speciality a vychutnejte si skleničku dobrého vína. Prohlédněte si náš jídelní a nápojový lístek a'la carte. Seznamte se s naším jídelním a nápojovým lístkem typu a'la carte.

Večeře formou švédského stolu: Každý den: mezi 18. – 20. hodinou

Každý den nová nabídka – pro naše hosty máme připraveny vegetariánské pokrmy a jídla pro děti. V příjemném prostředí Vám každý den nabízíme nějakou specialitu našich šéfkuchařů. Kapacita restaurace Katalin je v případě servírování formou švédského stolu 100 osob. Naše služby zaměřené na rodiny s batolaty a dětmi: dětská židlička, menu pro děti, možnost ohřívání dětské výživy, Zimní zahrada, která je součástí baru Katalin, má kapacitu pro dalších 50 osob (možnost propojení s restaurací) Zastřešená zahrada s grilem pod širým nebem je ideálním místem pro pořádání firemních grilovacích párty. Zajistíme tak večírek s grilováním a kouzelnou atmosférou pro cca. 40-50 osob. Prostory s grilem mohou po předcházejícím domluvení termínu využívat i hosté našeho hotelu. Náš drinkbar je hostům otevřen každý den v době mezi 10. - 22. hodinou, s obsluhou jak u bazénu, tak na uzavřené terase. Dejte si skvělý koktejl a nezapomeňte ani na ostatní členy rodiny. Náš koktejlový bar má v nabídce i nealkoholické koktejly pro děti.

zpět

    

popup_error_message
Lastname: popup_form_lastname
Firstname: popup_form_firstname
E-mail address: popup_form_mail


V rekreační vesničce Gyenesdiás nacházející se v západní oblasti Balatonu – nedaleko měst Keszthely a Hévíz – je pro Vás a Vaše blízké připraven Wellness Hotel Katalin**** nabízející ubytování vhodné pro rodiny, umístěný v klidné lokalitě, pouhých 200 metrů od břehů jezera Balaton a od přístaviště.

Cílem široké nabídky služeb našeho wellness hotelu je poskytnout našim hostům radost, osvěžení těla i duše a předat pozitivní atmosféru.

Nejoblíbenějším místem v zahradě s parkovní úpravou o rozloze
10 000 m2 - která pro náš hotel v soutěži zaměřené na úpravu prostředí nazvané „Pro Balaton plný květin“ získala titul "Nejrozkvetlejší ubytování regionu Balaton" - je velký plavecký bazén a dětský bazén.

 


© 2014 - Wellness Hotel Katalin**** - All Rights Reserved. Minden Jog Fenntartva